Informace o soukromí

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Společná setkání

Vytváříme kolegiální prostředí a pozitivní atmosféru, ať už je to při každodenní práci, při výročních setkáních, sportovních turnajích nebo společenských akcích, které pořádáme pro naše kolegy i klienty.

loading

Návštěvy zahraničních destinací

Naši úspěšní obchodníci a manažeři každý rok odjíždějí do zajímavé destinace. Pro účastníky je to příjemné nefinanční ohodnocení za výsledky.

Malta

Navštívili jsme krásný ostrov Středomoří.

Maltu tvoří skupinka několika ostrůvků vyčnívajících z tmavé modře Středozemního moře. Nikdy nebyla daleko od centra dění a často hrála v historii klíčovou roli.

Sestává ze tří obydlených ostrovů: Malta je z nich největší a má mimořádně velkou hustotu obyvatel. Mnohem menší je Gozo a na maličkém ostrově Comino se nachází jediný hotel a lidé zde žijí pouze v sezoně.

Valencie

Španělská kráska.

Cílem dalšího VIP klubu byla Valencie, která se nachází na pobřeží Středozemního moře. Je třetím největším městem Španělska. Rozkládá se na Pobřeží pomerančového květu neboli Costa del Azahar, které patří k turisticky vyhledávaným lokalitám.

V současnosti prožívá ekonomický i turistický boom a začíná se prosazovat mezi nejpopulárnější destinace v celém Španělsku. Turisté zde mohou obdivovat jak historické jádro města, tak i moderní obchodní čtvrti s architekturou ze skla a oceli.

Švédsko

Na Severské riviéře.

Naše skupina se vypravila z Kodaně přes Öresundský most, druhý největší pevný most světa, do města Malmö. Je třetím největším švédským městem, které také bývá označováno jako „Severská riviéra“, protože leží na jižním pobřeží Švédska. Má příjemné mírné klima a jsou zde populární městské pláže. Malmö je také městem vzdělávání, umění a kultury. Najdete zde mnoho historických budov, parků a město je současně moderním obchodním centrem. Právem je označováno za jedno z nejzelenějších měst v Evropě.

Společné zážitky s kolegy jsou k nezaplacení.

Cestování nás baví a zároveň dobíjí. Podívejte se, do jakých koutů světa už jsme zavítali.

original
loading
×