Informace o soukromí

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Osobní rozvoj a vzdělávání

Od samého počátku, kdy nastoupíte do naší společnosti, se budeme společně věnovat vašemu intenzivnímu vzdělávání. Obchodní i odborné vzdělávání se vzájemně doplňují a trénink znalostí a dovedností je naprostou prioritou naší společnosti. Svým poradcům nabízíme semináře různého typu pod vedením těch největších kapacit ve svých oborech.

Specialitou ve vzdělávání je úzká spolupráce s Vysokou školou finanční a správní v Praze, se kterou organizujeme například univerzitní vzdělávání určené pouze našim poradcům. Náplň jednotlivých seminářů pro nás zajišťuje doc. RNDr. Petr Budinský, CSc., který je kapacitou zejména v oboru investic. 

original

Telefonování je pro mnohé velkým strašákem. Tato činnost však k naší práci neodmyslitelně patří. V rámci osobního rozvoje jsme se v letošním roce hodně zaměřili na to, abychom pomohli všem poradcům s odbouráním jejich strachu či neúspěchu spojených s oslovením klientů. Jednou z trenérek telefonování, se kterými spolupracujeme, je Kateřina Jasinská. Kateřina působí v oblasti telemarketingu od roku 2000 a již pátým rokem pracuje jako samostatná lektorka zaměřující se na téma „Jak úspěšně a profesionálně sjednat obchodní schůzku po telefonu“. 

Kateřina Jasinská

original

V rámci vzdělávání máme ve Swiss Life svoji interní videoakademii, která zahrnuje mnoho oblastí. Nejrozšířenější oblastí je obchodní vzdělávání, kterým vás provedou ti nejzkušenější poradci z našich týmů.

Další oblastí je vzdělávání odborné, kde se zaměřujeme nejen na získávání informací o produktové nabídce, ale zejména rozšiřujeme profesionální znalosti našich poradců z finančních trhů českých, evropských i světových.

K našim klientům přicházíme s privátní finanční strategií. Je to interní systém vnímání přání a potřeb klientů, přičemž každá oblast má v životě každého z nás důležitou roli. Ať je to ochrana příjmů a majetku, či financování bydlení nebo zabezpečení klientů na penzi. Vše je provázáno tak, abychom přinášeli klientům vždy komplexní řešení. Stojíme si za tím, že o naše klienty pečujeme dlouhodobě.

loading
×