Informace o soukromí

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Proč s námi pracovat

Když se zeptáte našich kolegů, co je na práci nejvíc těší, většina odpoví, že skvělá setkání se zajímavými lidmi, pracovní prostředí a osobní rozvoj. Důvodů, proč se vám u nás bude líbit, je určitě mnohem více.

Pro rozšíření možností uplatnění jsme zavedli také specializované poradenství pro různá odvětví a na schůzky můžete jezdit zbrusu novými vozy Volkswagen ze zvýhodněné nabídky Swiss Life Autoparku.

original

Časová flexibilita

U nás nemusíte pracovat v kanceláři striktně od rána do večera. Jste pány svého času a záleží na vás, jak si naplánujete pracovní schůzky a volný čas. Dbáme na to, aby byla udržována dobrá work-life balance. Časová flexibilita hraje také velkou roli u matek po návratu z mateřských dovolených, protože plánování osobního času je pro ně zásadní.

Špičková podpora

Každý den se setkáváme s rozličnými požadavky a potřebami našich klientů. Každý den potvrzujeme svou pověst a renomé. A jsme v tom úspěšní. Díky podpoře, kterou Swiss Life poskytuje svým pracovníkům, navazujeme spolupráci také s lidmi, kteří v oboru financí nemají ještě žádné zkušenosti.

Blíž klientům

Komplexní pokrytí regionů poradenskými centry a reprezentacemi je klíčovým předpokladem dostupnosti našich služeb. Proto nyní rozšiřujeme počet našich poboček. Systematicky vyhledáváme klíčové osobnosti v regionech České republiky. Možná jste jedním z vhodných kandidátů.

Moderní technologie

Jdeme s dobou a snažíme se co nejvíce do našich procesů zahrnout paperless, tedy bezpapírová řešení a k práci používáme tablety nebo notebooky. Sběř informací, finanční analýzy, návrhy řešení i podpisy jednotlivých smluv tak mohou probíhat elektronicky.

Ke všem potřebným informacím a datům se prostřednictvím svého počítače dostanete z domu nebo z kavárny, nemusíte tedy být přímo v kanceláři. Zabezpečení informačních technologií umožňuje pracovat se stejnými oprávněními i mimo kancelář.

loading
×